Clean-man.pl

O nas

Zadzwoń do nas

tel:+48 576 581 698

Co nas wyróżnia

„Wyróżnia nas wysoka kultura osobista oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza praca wykonywana jest starannie i rzetelnie, nie chlapiemy, nie rozlewamy wody, zostawiamy po sobie porządek..”

Clean-man.pl
Support 24/7

Szybki kontakt mailowy

Darmowa wycena

Skontktuj się a zrobimy darmową wycenę!

Pełny serwis
Szybki kontakt
Doświadczenie
Elastyczna usługa
Clean-man.pl

Jak działamy?

Lubimy mieć wokół siebie porządek, lubimy pracować w schludnych pomieszczeniach oraz podróżować w komfortowych warunkach. Nie ma w tym nic dziwnego, zapewne masz podobne zdanie na ten temat. Nie zawsze jest jednak czas, aby zająć się porządkami. Czy znasz uczucie porannej podróży autem do pracy z porozchlapywaną kawą na tapicerce? Firma Clean-Man powstała właśnie dla takich osób, jak Ty!

Clean-man.pl

Gdzie działamy?

Działamy na terenie Warszawy i okolic, a oferujemy usługi, takie jak: pranie dywanów, wykładzin, pranie kanap i narożników, samochodów osobowych oraz praktycznie wszystkich innych powierzchni włókienniczych. Możemy więc pomóc Państwu z największymi utrapieniami, uprzykrzającymi życie – niedopranymi plamami, brudnymi siedzeniami w samochodzie, czy wiecznie zalegającym kurzem na dywanie.

Dopasujemy usługę do twoich potrzeb!

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się Państwo jedynie na to, abyśmy zajęli się którymś z posiadanych mebli, czy też będziemy dla Państwa wykonywać czyszczenie samochodu, zawsze możecie liczyć na nasz profesjonalizm oraz rzetelną pracę. Dopasujemy się do Twoich potrzeb, użyjemy odpowiednich środków oraz sprzętów, zaoferujemy atrakcyjne ceny. Jesteśmy również otwarci na wszelkie formy długotrwałej współpracy, wykraczającej poza jednokrotne wyczyszczenie powierzchni dywanu, czy pranie samochodu.
Zapraszamy do kontaktu!