Clean-man.pl

Pranie narożników Warszawa

Zadzwoń do nas

Tel:+48 576 581 698

Pranie narożników Warszawa

Zadbaj z nami o przywrócenie dawnej świetności Twoim meblom! Razem dajmy im nowe życie. Starsze meble często po dłuższym okresie użytkowania wymagają odświeżenia. Nowsze natomiast, mimo starań i ostrożności, szybko ulegają zabrudzeniom. Czy to na skutek wylania napoju, upuszczenia jedzenia, czy kontaktu ze zwierzęciem lub kreatywnych zabaw dzieci na ulubionym narożniku. Bywa, że domowe środki usuwania zabrudzeń nie pomagają i wtedy potrzebne jest wezwanie specjalisty.

Nasza firma od lat specjalizuje się w szybkim i skutecznym czyszczeniu narożników w Warszawie. Dokładamy wszelkich starań, aby meble służyły Państwu jak najdłużej. Usuwamy niechciane zapachy oraz plamy powstałe podczas użytkowania. Odświeżamy kolor i przywracamy narożnikom świeży i estetyczny wygląd.

Dlaczego regularne pranie narożników jest ważne?

Pranie narożników, poza usunięciem widocznych zabrudzeń, pozwala również na pozbycie się sierści pupili, a także bakterii oraz innych drobnoustrojów, które są niewidoczne gołym okiem, a mogą być szkodliwe dla zdrowia, np. wywołując alergie zarówno u dzieci, jak i dorosłych. 

Gdzie odbywa się czyszczenie narożników?

Usługi prania i czyszczenia narożników świadczymy w Warszawie i okolicach. Po wcześniejszym umówieniu dogodnego terminu przyjeżdżamy pod wskazany adres i na miejscu zajmujemy się pracami związanymi z przywróceniem pożądanego stanu Państwa meblom. Proces czyszczenia narożnika, w zależności od stopnia zabrudzenia, trwa ok. 1-2 godziny. Meble są gotowe do użytkowania jeszcze tego samego dnia, po wyschnięciu. Czas ten jest różny w zależności od temperatury i wilgotności powietrza zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

Preparaty, których używamy do prania narożników były przez nas testowane i sprawdzane podczas naszej wieloletniej pracy z różnymi materiałami. Dokładnie usuwają wszelkie zabrudzenia, neutralizują zapachy, a do tego są bezpieczne dla otoczenia. Nie ma ryzyka uszkodzenia materiału narożnika podczas prania.

Uważasz, że Twoje meble wymagają odświeżenia? Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się praniem narożników z dojazdem pod wskazany adres w Warszawie i okolicach.