Clean-man.pl

Pranie narożników Piaseczno

Zadzwoń do nas

Tel:+48 576 581 698

Pranie narożników Piaseczno

Razem z Nami zadbaj o przywrócenie świetności dla Twoich mebli! Dajemy drugie życie dla każdego z nich. Starsze meble często po dłuższym okresie użytkowania wymagają odświeżenia. Nowsze natomiast, mimo starań i ostrożności, szybko ulegają zabrudzeniom. Powodów jest wiele, ale bardzo często bywa tak, że domowe środku usuwania plam i zabrudzeń nie pomagają – wtedy pojawiamy się My.

W Clean-Man specjalizujemy się w skutecznym czyszczeniu narożników w Piasecznie. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy narożnik służył dla Państwa jak najdłużej. Przywrócimy kolor i świeży oraz estetyczny wygląd.

Dlaczego regularne pranie narożników jest ważne?

Czyszczenie narożników pozwala na podniesienie standardu życia oraz wpływa pozytywnie na zdrowie. Oprócz usunięcia widocznych zabrudzeń, pranie narożników wykonywane przez Naszą firmę pozwala na usunięcie sierści, bakterii i innych drobnoustrojów, które nie zauważymy gołym okiem.

Czyszczenie narożników w domu

Pranie narożników wykonujemy bezpośrednio w miejscu zamieszkania Klienta. Po umówieniu dogodnego terminu przyjeżdżamy pod wskazany adres i na miejscu przywracamy narożnikom kolor oraz świeży i estetyczny wygląd.  Czyszczenie narożników trwa około 1-2 godziny, ale czas ten może różnić się w zależności od zabrudzeń. Środki czyszczące używane podczas prania narożników były przez nas dogłębnie przetestowane i są w 100% bezpieczne dla mebli.

Jeśli uważasz, że Twój narożnik wymaga odświeżenia to skontaktuj się z Nami. Przyjedziemy i odpowiednio wyczyścimy Twój narożnik.