Clean-man.pl

Pranie foteli Warszawa

Zadzwoń do nas

Tel:+48 576 581 698

Pranie foteli Warszawa

Fotele, to jedne z tych mebli, na których spędzamy najwięcej czasu przebywając w domu. Często to właśnie na nich pracujemy, siedzimy spotykając się z rodziną lub przyjaciółmi, czytamy książkę lub oglądamy wieczorne filmy. Z racji tego intensywnego użytkowania ulubiony fotel często ulega zabrudzeniom, a jego ogólny wygląd i świeżość pozostawiają wiele do życzenia. Dlatego wychodzimy na przeciw wszystkim zmartwieniom związanym z nieelegancko wyglądającymi meblami i oferujemy usługę czyszczenia foteli na terenie Warszawy i okolic.

Jakie korzyści daje regularne pranie foteli oraz innych mebli tapicerowanych?

Poza oczywistymi względami estetycznymi, takimi jak odświeżenie koloru, czy usunięcie powstałych na skutek użytkowania plam, wykonywana przez nas usługa czyszczenia foteli daje także wiele innych korzyści. Przede wszystkim pozwala zniwelować nieprzyjemne zapachy powstałe na skutek zbyt dużej wilgoci, gromadzenia się kurzu, dymu papierosowego, czy obecności w mieszkaniu zwierząt. Kolejnym ważnym aspektem jest wpływ na zdrowie domowników. Pranie foteli usuwa wszelkie gromadzące się na ich powierzchni bakterii, roztoczy lub innych drobnoustrojów, które negatywnie mogą wpływać na układ oddechowy, powodując różnego rodzaju alergie.

Gdzie odbywa się pranie foteli?

Nasze usługi odbywają się z dojazdem do klienta po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu. Usługi czyszczenia foteli świadczymy w Warszawie i okolicach. Czas procesu czyszczenia wynosi, w zależności od ilości foteli oraz wielkości zabrudzeń to od ok 1 do 2-3 godzin. Czas schnięcia tapicerki jest zależny od warunków panujących w pomieszczeniu. Wpływ na nie mają przede wszystkim temperatura i wilgotność powietrza.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na dobranie środków i mechanizmów czyszczących na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu nie muszą Państwo martwić się o to, czy środek czyszczący będzie zbyt silny, czy o uszkodzenie materiału. Używamy detergentów bezpiecznych dla otoczenia. Dzięki tym wszystkim składowym możemy działać szybko, a jednocześnie bardzo skutecznie. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług prania foteli w Warszawie i okolicach.