Clean-man.pl

Pranie foteli Piaseczno

Zadzwoń do nas

Tel:+48 576 581 698

Pranie foteli Piaseczno

W wyniku intensywnego korzystania z foteli ulegają one często niechcianym zabrudzeniom, co wpływa na ich ogólny wygląd oraz świeżość. Dlatego, aby zadbać o ich odpowiedni wygląd oferujemy dla Państwa usługę czyszczenia foteli na terenie Piaseczna i okolic. Pozbądź się niechcianych plam i zapachu – zadzwoń do Nas już teraz.

Pranie foteli wykonywane przez Naszą firmę niesie za sobą wiele korzyści, takich jak:

  • Odświeżenie kolory mebli
  • Pozbycie się plam
  • Usunięcie nieprzyjemnych zapachów
  • Usunięcie sierści
  • Usunięcie bakterii, roztoczy i innych drobnoustrojów.

Wszystkie te elementy pozytywnie wpłyną na wygląd Twoich mebli oraz na zdrowie domowników.

Gdzie odbywa się pranie foteli?

Nasze usługi prania foteli odbywają się z dojazdem do klienta po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu. Usługi czyszczenia foteli świadczymy w Piaseczni i okolicach. Czas procesu czyszczenia wynosi, w zależności od ilości foteli oraz wielkości zabrudzeń to od ok 1 do 2-3 godzin. Czas schnięcia tapicerki jest zależny od warunków panujących w pomieszczeniu. Wpływ na nie mają przede wszystkim temperatura i wilgotność powietrza.

Nasze kilkuletnie doświadczenie pozwala na stosowanie odpowiednich środków oraz mechanizmów, które pozwalają na osiągnięcie najlepszych efektów czyszczenia. Nie trzeba się martwić o to, czy środek będzie zbyt silny, czy o uszkodzeniu materiału. Wszystkie detergenty jakie stosujemy są bezpieczne dla materiału oraz otoczenia.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z Naszych usług prania foteli w Piasecznie.